Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Shenzhen Sunta Technology Co., Limited

dobra jakość Rejestrator samochodowy mobilny na sprzedaż
dobra jakość Rejestrator samochodowy mobilny na sprzedaż
Droga Jenny, jesteś niesamowita! Dziękuję bardzo. Naprawdę doceniam twoją pomoc. Dziękuję bardzo za cały ten czas, który mi pomógł w ciągu ostatnich kilku dni.

—— Niall

Cześć Jenny, przepraszam za opóźnienie, wykonałem twoje sugestie i działa idealnie !! Bardzo dziękuję za twój czas i pomoc w tym. Niedługo je ustawię, jestem pewien, że będą idealne do mojej aplikacji. Dziękuję bardzo za waszą wspaniałą obsługę.

—— Ben

Jesteś naprawdę profesjonalnym producentem, oferuje nam produkty najlepszej jakości po niskiej cenie hurtowej, chcemy w przyszłości z Tobą współpracować długoterminowo, dzięki za pomoc w instalacji technicznej, dziękuję.

—— Jane

Im Online Czat teraz

Shenzhen Sunta Technology Co., Limited

1 2 3 4
Shenzhen Sunta Technology Co., Limited Shenzhen Sunta Technology Co., Limited Shenzhen Sunta Technology Co., Limited Shenzhen Sunta Technology Co., Limited
Magazyn

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : LUHOOVISION
Ilość pracowników : 300~500
Coroczne wyprzedaże : 10000000-50000000
Rok założenia : 2007
pc Export : 60% - 70%
Nasza firma: Shenzhen Sunta Technology Co., Ltd. (zwana dalej SUNTA), jest wiodącym, profesjonalnym producentem produktów do nadzoru i monitoringu CCTV DVR NVR i pojazdów mobilnych, itp. W Chinach, specjalizująca się w badaniach i rozwoju, produkcji, sprzedaży i serwisie Mobile DVR / MDVR, rejestrator jazdy samochodem, kamery samochodowe / samochodowe i sieciowe nagrywarki dysków twardych, VDR (Video Disk Recorder), kolorowy multiplekser, HDMI Splitter i systemy segmentacji ekranu.

Nasza firma inwestuje duży fundusz i mózgi w badania produktów, aby sprostać zapotrzebowaniu rynku. Grupa badawcza wysokiego poziomu, zaawansowane aparaty i dobra atmosfera naukowa zapewniają stabilną i niezawodną jakość, większość naszych produktów spełnia wymagania FCC, CE, ROHS. Jest głównie sprzedawany firmom zarządzającym flotą transportu publicznego i tym firmom zajmującym się nadzorem nad pojazdami za granicą, takimi jak USA, Kanada, Wielka Brytania, Brazylia, Niemcy, Rosja, Australia, Grecja, Holandia, Irlandia, Austria, Iran, Turcja, Szwecja, Rumunia , Bułgaria, Polska, i tak dalej.

Istniejący zarejestrowany znak towarowy firmy, "LUHOOVISION" SUNTA itp. Firma produkująca mobilny dvr jest szeroko stosowana w samochodach średnich i wysokiej jakości, samochodach sedan, autobusach, ciężarówkach, zbiornikach oleju i maszynach rolniczych. Ze względu na ścisłe zarządzanie jakością i dobrą reputację nasze produkty zostały sprzedane w Azji Południowo-Wschodniej, Afryce, na Bliskim Wschodzie, w Ameryce i Europie oraz w innych krajach i regionach.

Produkty Shenzhen Sunta są szeroko stosowane w różnych branżach bezpieczeństwa i nadzoru pojazdów, w tym w monitorowaniu pojazdów, zarządzaniu flotą, rejestrowaniu jazdy, monitorowaniu parkingów itp., Ciesząc się dobrą opinią wśród klientów zarówno na rynku zamorskim, jak i krajowym.

Shenzhen Sunta Technology Co, Ltd. założona w 2007 roku, jest szybko rozwijającym się przedsiębiorstwem, które integruje produkcję i marketing CCTV Mobile DVR itp. Produktów bezpieczeństwa i nadzoru. Po dziesięciu latach wysiłków i rozwoju, teraz staliśmy się jednym z wiodących producentów i dostawców urządzeń do mobilnego rejestratora samochodowego w Chinach. Zawsze utrzymujemy bardzo dobre stosunki z wieloma silnymi fabrykami Chip i instytutami badawczymi w Chinach, cieszymy się wysoką reputacją na rynku mobilnego DVR CCTV w kraju i za granicą.

Misją SUNTA jest: "Produkcja zależy od kosztów podlegających redukcji, konkurencja zależy od wysokiej jakości." Nasza zasada brzmi: "Trzymajcie się uczciwości, posuwajcie naprzód, służcie światu". zawsze staramy się jak najlepiej oferować najlepsze usługi i najbardziej konkurencyjne ceny z towarami wysokiej jakości dla naszego klienta, to sposób, w jaki pozyskujemy naszych klientów i rynek.

Posiadamy również umiejętność zarządzania zespołem, zespołem projektowym i zespołem QC, możemy dostarczyć klientowi pożądaną próbkę w najbliższym czasie, uporządkować zamówienie poprawnie, ściśle kontrolować masową jakość produkcji i czas realizacji zamówienia, a także pozwolić firmie działać sprawnie!

Shenzhen Sunta Technology Co. LTD ma obecnie wiele patentów; wszystkie nasze mobilne dvr przeszedł FCC, CE, ROHS i innych międzynarodowych autorytatywnych certyfikatów. Co więcej, nasze produkty cieszą się popularnością ze względu na niewielki ciężar, małe rozmiary, przenośne i łatwe w instalacji. Ponadto jego struktura instalacyjna jest odpowiednia do szybkiego montażu i demontażu (jeden szósty czas produktów innych firm). Po latach prac badawczo-rozwojowych, nasze produkty stały się liderem w dziedzinie bezpieczeństwa i nadzoru pojazdów CCTV.

W procesie produkcji i przed wysyłką, każdy z naszych produktów jest bardzo ścisłym profesjonalnym testowaniem, aby zapewnić optymalną jakość produktu. Ponadto, firma ma również silny zespół ds. Badań i rozwoju poświęcony jest pracom badawczo-rozwojowym i produkcji programu DVR, co jest nie tylko dobre dla naszej kontroli jakości z surowców i dobrze kontroluje cały koszt produkcji, w celu zwiększenia produkty firmy na rynku przewaga konkurencyjna.

Wydajność
Teraz nasz główny pojedynczy produkt, Daily Production, to 80 000 sztuk. Jesteśmy jednym z pionierskich przedsiębiorstw krajowych, które z powodzeniem prowadzą badania, opracowują i produkują procesor kolorów kolorowych CCTV, mobilne urządzenia DVR, samochodowe aparaty fotograficzne, kamery samochodowe, monitory LCD, lusterka samochodowe z tyłu itd ... Osiągnęliśmy wiele własności intelektualnej.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Sunta Technology Co., Limited

Tel: 86-755-86132001

Faks: 86-755-86132005

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)