Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Shenzhen Sunta Technology Co., Limited Wycieczka po fabryce

dobra jakość Rejestrator samochodowy mobilny na sprzedaż
dobra jakość Rejestrator samochodowy mobilny na sprzedaż
Droga Jenny, jesteś niesamowita! Dziękuję bardzo. Naprawdę doceniam twoją pomoc. Dziękuję bardzo za cały ten czas, który mi pomógł w ciągu ostatnich kilku dni.

—— Niall

Cześć Jenny, przepraszam za opóźnienie, wykonałem twoje sugestie i działa idealnie !! Bardzo dziękuję za twój czas i pomoc w tym. Niedługo je ustawię, jestem pewien, że będą idealne do mojej aplikacji. Dziękuję bardzo za waszą wspaniałą obsługę.

—— Ben

Jesteś naprawdę profesjonalnym producentem, oferuje nam produkty najlepszej jakości po niskiej cenie hurtowej, chcemy w przyszłości z Tobą współpracować długoterminowo, dzięki za pomoc w instalacji technicznej, dziękuję.

—— Jane

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna
  Shenzhen Sunta Technology Co., Ltd. jest przedsiębiorstwem high-tech w Shenzhen, które integruje badania i rozwój, produkcję, sprzedaż i integrację systemu.

  Suntec jest światowym liderem w zakresie kompleksowego monitoringu i inteligentnych rozwiązań dla samochodów prywatnych i minivanów oraz zdobył dobrą reputację wśród swoich rówieśników.

  Jednocześnie nowy nacisk na stworzenie dwu-, cztero-, ośmioletniej, szesnasto- i szesnastoletniej segmentacji obrazu wysokiej rozdzielczości w automatyce przemysłowej i edukacji szkolnej oraz innych dziedzinach zintegrowanych aplikacji.

  Niezależne badania i rozwój oraz innowacyjny model produktu, podobne produkty na czele. Posiadamy własną markę LUHOO VISION .

  Wszystkie kluczowe elementy produktów seryjnych, takich jak mobilny rejestrator wideo , kamera samochodowa , samochód QUAD i HD QUAD , opracowane i wyprodukowane przez współzałożyciela Suntec, to wszystkie krajowe najlepsze firmy i międzynarodowe marki, takie jak Japonia, Europa i Stany Zjednoczone, zapewniając w ten sposób jakość całej maszyny.

  Stabilne i niezawodne, wszystkie produkty są ściśle zgodne z systemem certyfikacji jakości ISO9001 i przeszły certyfikację CE, FCC oraz system nadzoru i kontroli jakości systemu alarmowego.

  Sunta oferuje 11 serii, łącznie 2000 rodzajów produktów. Aby zapewnić niezawodną jakość i dobre działanie naszych produktów, kluczowe części, z których korzystaliśmy, pochodzą z Japonii, Europy i Ameryki.
  Wszystkie nasze produkty są ściśle zgodne z normą jakości ISO9001: 2000 i pomyślnie przeszły certyfikaty CE, FCC.

   

 • OEM / ODM
  Shenzhen Sunta Technology Co. ltd, Jesteśmy producentem produktów elektroniki pojazdowej z dobrze wyposażonymi urządzeniami do testowania i silną siłą techniczną.

  Dzięki szerokiemu asortymentowi, dobrej jakości, rozsądnym cenom i stylowym wzorom, nasze produkty są szeroko stosowane we wszelkiego rodzaju pojazdach, takich jak autobusy, ciężarówki, samochody, taksówki, przyczepy, cysterny ... itd.

  Nasze produkty są szeroko rozpoznawane i cieszą się zaufaniem użytkowników i mogą spełniać stale zmieniające się potrzeby gospodarcze i społeczne.

  Nasze produkty zostały sprzedane do ponad 100 krajów w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Europie, Azji, Australii i Afryce.

  Mamy profesjonalny zespół R & D, jeśli masz specjalne wymagania dotyczące produktu, takie jak funkcja, wygląd itp. Niektóre profesjonalne wymagania, prosimy o kontakt z nami, oferujemy najbardziej profesjonalną usługę OEM i ODM.

  Shenzhen Sunta Technology Co., Limited świadczy również usługi w zakresie przetwarzania OEM (Original Equipment Manufacture) i ODM (Original Design Manufacture), projektując system monitorowania monitorów wideo dla profesjonalistów, a my z pełnym szacunkiem oczekujemy, że agencje będą gotowe do przyłączenia się do nas.

  Zapraszamy nowych i starych klientów ze wszystkich środowisk, aby kontaktować się z nami w sprawie przyszłych relacji biznesowych i wzajemnego sukcesu!

 • R & D
  Posiadamy również umiejętność zarządzania zespołem, zespołem projektantów, działem technicznym ds. Badań i rozwoju oraz zespołem QC. Możemy dostarczyć klientowi pożądaną próbkę w najwcześniejszym terminie, uporządkować zamówienie poprawnie, ściśle kontrolować masową jakość produkcji i czas realizacji, a także pozwolić firmie idzie gładko!

  Dzięki naszemu zespołowi projektowemu, nasza fabryka opracowała kolorowy procesor Quad, mobilny samochodowy dvr, bezpieczeństwo pojazdu, kamerę samochodową i produkty nadzoru przez te lata, w tym wiele różnych stylów i wiele dodatkowych funkcji, które mogą w pełni zaspokoić twoje zapotrzebowanie.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Sunta Technology Co., Limited

Tel: 86-755-86132001

Faks: 86-755-86132005

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)